Bizden Haberler
Soğuk Depo Panelleri
Endüstriyel Panel

Soğuk oda ve depolar , depolanacak ürünün özelliklerini kaybetmeden sağlıklı , güvenli ve çağdaş depolama tesisleriniz için hızlı ve pratik çözümlerdir.Soğuk depolar proje uygulamaları , istenilen ölçüler ve özelliklerde imal edilmektedir . Duvar – Tavan – Zemin Panelleri 60-80-100-120-150-200 mm kalınlıklarda ,1114 mm eninde ve isteğe bağlı olarak 500 mm den 12.000 mm boya kadar üretilebilmektedir. Panellerin yüzey arasına 42 kg / m3 yoğunluğuna sahip poliüretan sert köpük enjekte edilmektedir.

Panel tasarımı özel eksantrik kilit sistemi ile birbirlerine bağlanır.Bu özellik işletme içinde farklı yerlere taşınabilmesini ve ilave soğuk deponun büyütülmesine imkan sağlar.

Duvar & Tavan Paneli

Paneller isteğe ve kullanım alanına bağlı olarak, her iki yüzeyde (PVC)(Polyester)(Cr-Ni)(Galvaniz) olarak aynı veya isteğe göre opsiyonel yüzey seçeneklerinde üretilmektedir.

Zemin Panelleri & İzolasyon

Standart zemin panelleri; iç yüzeyi 12 mm kalınlığında, yüzey katmanları orijinal huş ağacından, kaymayan, nem tutmayan, hijyenik ve pratik, bakımı kolay, üst tarafı koyu kahverengi, altıgen dokulu 240 gr/m2 yoğunluğunda fenolik reçine laminat kaplı plywood, dış yüzeyi ise 0,50 mm kalınlıkta sıcak daldırma, galvaniz sactır. Zemin panelleri 3.000 kg/m2 düzgün yayılı yük taşıma kapasitesine sahiptir.İsteğe bağlı olarak ( PLW+ Galv )( PVC+KON+Galv)( Mat Cr – Ni + KON + Galv ) . Sac. olarak üretilmektedir.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Kurumsal Ürünler Servis Referanslar Proje Resimleri İnsan Kaynakları İletişim